0850 644 04 55 7 / 24 Canlı Destek Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00

Garanti ve İade Şartları

Ürün iade prosedürü

www.cicekserasindan.comadresimizde yer alan ürünler Tüketicinin istekleri doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkini kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

İade işlemi sadece bozulması mümkün olmayan ürünler (Ambalaj malzemeleri ) için geçerlidir.

İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 7 gün sürebilir.

İade Ürün Bedeli Ne Zaman Geri Ödenecek?

İade bedeli süresi

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. www.cicekserasindan.com bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İade ve değişim koşulları

1. İade edilecek/değişimi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.


 

Saygılarımızla

www.cicekserasindan.com