0850 644 04 55 7 / 24 Canlı Destek Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00

Ödeme ve Teslimat Şartları

Teslimat

Firmamızdan satın aldığınız ürünler, Genelde aynı iş günü veya Maksimum 3 iş günü içerisinde otobüs kargoya verilir.

Aynı gün içerisinde göderim  için en geç 16:00 'ya kadar şiparişin verilmesi ve ödemenin yapılması gerekmektedir.

Ödemesi saat 16:00 ' yı geçen siparişlerin göderimi ertesi gün yapılır.

Gönderim yapılacak ilin veya ilçenin otobüs hareket saati 16:00 dan önce ise otobüs hareket saatinden en az 4 saat önce sipariş verilmeli ve ödeme yapılmalıdır. ödemesi geciken siparişlerin göderimi ertesi gün yapılır.

Banka EFT saatinin geçmesi ve ödemenin hesabımıza ertesi gün düşmesi halinde cicekserasindan.com (ÇİÇEK SARESINDAN ÇİÇEKÇİLİK SAN VE TİC. LTD ŞTİ ) sorumlu değildir.Göderiler ertesi gün yapılacaktır.

Ürünler teslim edilen otobüs firması tarfaından bulunduğunuz yerin otobüs garına kadar taşınır. Kolinizi size bildirilen varış saatinde otogarda teslim almanız gerekmektedir. Aksi halde zamanında teslim alınmayan kolilerin akibiyeti ile ilgili www.cicekserasindan.com un herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 

Ödeme

www.cicekserasindan.com' dan yapacağınız alışverişlerde sadece 3D ödeme ve belirtilen Banka hesaplarına Havale / Eft ödemesi seçeneği vardır. Kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi yapabilirsiniz.
 
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
SSL Güvenlik Sertifikası ve Bankaların 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahat ve özgürce alışveriş yapabilirsiniz.